ODDÍL karate

Úspěch Novohradských karatistů na II. Kole Krajské ligy v karate

Tři zlaté medaile z Krajské soutěže

V neděli 18. září 2022 se konalo v Českých Budějovicích II. kolo Krajské ligy v karate. Soutěže se účastnilo více jak devadesát závodníků z devíti oddílů a škol z Jihočeského kraje. Náš oddíl z důvodu tréninkové zaneprázdněnosti závodníků před nadcházejícími zkouškami na stupně technické vyspělosti v karate neměl silné zastoupení, ale zato oba naši soutěžící kralovali ve svých kategoriích.

Tomáš Balko zvítězil jak v disciplíně kata (souborná cvičení), tak i v disciplíně sportovního zápasu kumite v kategorii muži. Třetí zlatou medaili vybojovala pro naše barvy Nikola Morongová, když zvítězila v disciplíně kata starší žákyně.

Gratuluji oběma závodníkům ke skvělým výsledkům a děkuji trenérům a rodičům za podporu.